Ürün Kategorileri
Whatsapp: 0542 257 91 41 - 0232 253 87 34
Ne aramıştınız?
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.
Ara Toplam: 0,00TL

Lastikli Halı Örtüsü

Nur Home adı altında faaliyet gösteren firmamız, yazımızın başlığında da belirtmiş olduğumuz gibi, lastikli halı örtüsü imalat ve satışını gerçekleştirmektedir. Firmamız ile irtibata geçerek, en kaliteli halı örtülerine sahip olabilirsiniz. Nur Home ürünlerini internet üzerinden satın almak isterseniz, bunun için lastiklihaliortusunurhome.com/magaza isimli web sitesine ziyarette bulununuz. Sitede sizi çeşit çeşit halı örtüsü modelleri hep bir arada bekliyor olacaktır. Arzu ettiğiniz halı örtüsünü sadece tek tuşla satın alma şansı elde edebileceksiniz.Site içerisinde sizi çok sayıda kaliteli sandalye kılıfı da beklemektedir. En cazip fiyatlarla renk renk, model model sandalye kılıflarından satın alabilirsiniz.
Sandalye örtüsü ya da halı örtüsü ihtiyaçlarınızı artık siz de, herkes gibi Nur Home farkıyla karşılayınız. Site üzerinden vereceğiniz siparişler, en hızlı şekilde adresinize kargo yapılacaktır. Ödemelerinizi, dilediğiniz takdirde kapıda ödeme metoduyla gerçekleştirebilirsiniz. Halı örtüsü ile birlikte, halılarınız her durumda temiz kalmayı başarabilecektir. Bilhassa bebeğiniz bulunuyor ise, halı örtüsü almanızı şiddetle tavsiye ederiz. Özetlemek gerekir ise, halı örtüsüyle halılarınızı, sandalye örtüleriyle de sandalyelerinizi her türlü kirden uzak tutmuş olursunuz. Üstelik bu örtüleri, kolayca takıp çıkarabilecek ve çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz.
Firmamız ile iletişim kurmak isterseniz, aşağıdaki kanallara başvurabilirsiniz. Herkese şimdiden keyifli alışverişler diliyoruz.

Tüm Ürünleri İnceleyin