Ürün Kategorileri
Whatsapp: 0542 257 91 41 - 0232 854 74 94
Ne aramıştınız?
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.
Ara Toplam: 0,00TL

Lastikli Halı Örtüsü Kullanımı Anlatan Bayanlar İle Söyleşi

Lastikli Halı Örtüsü Kullanımı

Lastikli Halı Örtüsü Kullanımı konusunda şunu söyleyelim, Kadınların ve ev hanımlarının kurtarıcısı lastikli halı örtüsü olmuştur. Halı örtüsü, kıymetli halıların üzerine geçirilerek halıları toz, kir, evcil hayvanların tüyleri ve evcil hayvanlardan kaynaklanan minik kazalardan aynı zamanda halıların üzerine dökülebilecek yiyecek içeceklerden korur.

Welsoft Kumaş tamamen antibakteriyel özelliğe sahip dokuma kumaştır. Tüy dökmez ütü gerektirmez

Halı örtüsü, kıymetli halıların üzerine geçirilerek halıları toz, kir, evcil hayvanların tüyleri ve evcil hayvanlardan kaynaklanan küçük kazalardan bununla birlikte halıların üzerine dökülebilecek yiyecek içeceklerden korur.

Lastikli halı örtüsü halılara rahatlıkla geçirilebilir. Böylelikle halıları her türlü dış etkenden korumak çok basit bir hal alır. Halı örtüsünün üzerinde çeşitli desenler, motifler ve çeşitli figürler yer alabilir.

Baskılı Halı Örtüsü

Halı örtüleri düz renk olmak zorunda değildir. Arzuya bakılırsa belirlenmiş bir baskılı halı örtüsü duruma gore halının kendisinden bile çok daha şık durabilir.

Çok daha sıra dışı bir görünüm yaratılmak istenirse basit bir halı örtüsü yerine üç boyutlu halı örtüsü de tercih edilebilir.

Böylelikle çoğu kişi tarafınca ilgi çeken halı örtüsünün evde çok şık ve çağdaş durmasının yanı sıra halılar da güzel bir görünümün ardına sığınarak dış etkenlerden korunmuş olur.

Bununla birlikte 3d halı örtüleri oldukça gerçekçi ve güzel duyu duruşludur. Halı örtüsü sayesinde halılar ilk günkü temizliğini ve ilk günkü canlı renklerini koruyabileceklerdir.

Halidelisi kullanıcı yorumu;

Neden bunu tercih ettim ?

Öncelikle fiyatı oldukça uygundu. Lastikliydi. (Kolayca geçirilip , çıkabileceğini düşünmüştüm) Ve 2 tane sipariş verdim.

Öncelikle mutlaka ince halılarda kullanmamalısınız. Lastikli olduğundan ince halıyı tamamen kaplamıyor. Kalın halıyı kaplıyor. Fakat şöyle bir sıkıntı da oluyor kaymalar mevcut oluyor. Bir iki arkadaşıma da danıştıktan sonrasında öğrendim lastikli halıların genelinde böyleymiş.

Sonra biraz araştırmış olduğuma nazaran Welsoft kumaş rengi çok çekmediği için yıkamalarda çok çok dikkatli olmak gerekiyor yoksa 1-2 yıkamaya halı örtünüzü kaybedebilirsiniz.

Nur Home lastikli halı örtüsü olarak tüm bayanlara sağlıklı mutlu huzurlu günler dileriz 🙂

“Lastikli Halı Örtüsü Kullanımı Anlatan Bayanlar İle Söyleşi” için bir cevap

  1. Tugba dedi ki:

    Aldım taktım bayıldim teşekkürler nur home ürun hem göründügü gibi hemde istedigim gibi geldi tesekkurler

Bir cevap yazın